BLOG

EGEM TEMİZLİK
İzmir Boş Ev Temizlik Şirketi

Temizlik firmaları olarak bizler için bir evin eşyalı ya da eşyasız olması, sunmuş olduğumuz temizliğin kalitesi açısından fark etmemektedir. İzmir boş ev temizliği şirketi olarak sizlere en etkili şekilde bu hizmeti sunabilmekteyiz. Boş ev temizliği hizmetinden genellikle yeni ev alanlar veya herhangi bir adrese yeni taşınan insanlar faydalanmakta ve son derece de memnun kalmaktadır. Özellikle ev yeni yapı ve inşaattan çıkma ise bu evin temizliği konusu son derece zor ve uğraştırıcı olabilmektedir.

İzmir Eşyalı Ev Temizliği

Ev temizliği yaşam sürülen ya da yaşama hazırlanan her ev için son derece önemli ve yerine getirilmesi gereken bir uygulamadır. Çünkü içerisinde hayat sürülen ya da sürülecek olan bu evin temizliği, evde yaşayan kişilerin sağlığı ve huzuru için son derece önemlidir. Bu temizlik işleri neredeyse tüm evlerde bayanlar tarafından gerçekleştirilmekte ve bayanlara iş yükü olarak ciddi sorumluluklar getirmektedir. İster ev hanımı olun ister çalışan bir bayan, ev temizliği konusunda emek ve enerji harcar, yorulursunuz. Bizler firma olarak siz değerli bayanlara kıyamıyoruz. İzmir eşyalı ev temizleme hizmetleriyle sizleri bu yükten kurtaracağız. Günlük işler, çocuk bakımı, hayat şartları, yemek, bulaşık, çamaşır, silip süpürmek ve çalışan bir bayansınız bir de üzerine iş temposu bindiğinde, gerçekten çok yorulursunuz.

İzmir Evlere Temizlikçi Bayan Yardımcı

Ev temizliği bayanların korkulu rüyasıdır. Ev temizliği hepimiz için olmazsa olmaz bir gereklilik ve özellikle biz bayanlar için büyük bir külfettir. Evdeki huzurumuz, mutluluğumuz, evimize duyduğumuz güven, evimize olan sıcaklığımız yani sağlığımız kadar ruhsal durumumuzu ve evimizle aramızda olan bağı da etkileyebilen çok kuvvetli bir unsurdur evin temizliği. Maalesef bu durum bayanlar tarafından düşünülmekte ve sağlanmaktadır. Kirli ve dağınık bir ev için evin hanımı haricinde kimse bir girişimde bulunmazken, ev halkı bu durumdan olan memnuniyetsizliklerini rahatça dile getirebilmektedirler. Yani kimse size kirli ya da dağınık bir ev için yoruluyor musunuz, yetişemiyor musunuz, yoksa yardıma ihtiyacınız mı var diye sormaz. Sadece ufak şakalarla da olsa, bu durumdan şikâyetlerini dile getirirler. İşte İzmirli bayanlar için müjde! İzmir evlere temizlikçi bayan yardımcı hizmetimiz ile sizleri tüm bu şakalara maruz kalmaktan, şikâyet dinlemekten kurtarıyoruz. Hem de enerjinizi ve emeğinizi harcamadan.

İzmir Garantili Temizlik

Garanti dediğimiz şey, bahsi geçen konuya ilişkin kesinliktir. Yani birine ‘garanti geliyorum’ dediğinizde, kesin olarak gideceğinizin bilgisini vermiş olursunuz. Temizlik konusu için bakarsak, garantili temizlik denilen şey, kesin olarak söz konusu olan şeyin temizliğinin sağlanacağı ve verilen sözün yerine getirileceği taahhüdüdür. Çok kişiden duyarsınız, ev temizliği için gündelikçi bir bayanla anlaşır, fiyat pazarlığı yapar ve randevu alır. Çok zaman yaşanan aksiliklerden birisi, bu kişinin söz verdiği gün ve saatte hizmet için hazır bulunmaması, randevulaşan adrese gelmemesidir. Bir diğer aksilik ise, söz veren kişi hizmet sağlamak üzere adresinize gelse de, vaat ettiği şeyleri yerine getirmeyebilir, içinize sinecek bir temizlik yapamayabilir ve sizi memnun edemeyebilir. İzmir garantili temizlik firması olarak sizlere bu konuda herhangi bir mağduriyet yaşatmadan hizmet sunmaktayız.

Yaşanan aksilikler ve yerine getirilmeyen sözler çoğu zaman son derece can sıkıcı olabilmektedir. Bu gibi durumlarda yapmış olduğunuz ödeme için üzülür, ertesi gün kendiniz yeniden temizlik yapmaya çalışır ve bayan için hoş olmayan düşünceler aklınızdan geçirerek, ya bu konuda hizmet almak fikrinden soğur ya da başka alternatifler aramaya başlarsınız. İşte bu nedenle kurumsal olmayan temizlik hizmetleri için İzmir garantili temizlik gibi güven verici kelimeler söz konusu olmamaktadır.

Garantili Temizliğin Farkları Nelerdir?

Normal temizlik hizmetlerinden farklı olarak verilmeyen ancak bazı özel firmalar tarafından müşterilerine özel olarak sunulan bu hizmetin bazı önemli noktaları bulunmaktadır. İzmir garantili temizlik firması olarak bu hizmetin farklarından bahsedecek olursak.

• Genellikle kişiselden ziyade profesyonel ve kurumsal temizlik hizmetleri olmakta ve temizlik hizmeti sağlanmadan önce, karşılıklı olarak bir hizmet sözleşmesi imzalanmaktadır.

• Bu sözleşme gereğince hizmetler madde madde sıralanarak, iki tarafı da bilgilendirecek, koruyacak ve kollayacak detaylar şekillendirilir. İmzalanan sözleşmeye uymayan taraf yükümlülüklerini yerine getirmekle mükelleftir. Dolayısıyla bu konuda hizmet veren firmalar, isimlerini zedelememek ve itibarlarını kaybetmemek adına söz verdikleri şeyleri yerine getirmek için büyük bir çaba sarf etmektedirler.

• Sözleşme dolayısı ile ayrıca yaşanacak olası bir aksilikte kişilerin haklarını araması da çok daha kolay olmaktadır.

İzmir Gündelik Kadın Temizlikçi

Ev temizleme konusu büyük hassasiyet gerektiren ve her evde kesinlikle evin hanımı tarafından uygulanan bir hizmettir. Ev içerisinde yaşayanlar her daim temiz, tertipli, düzenli bir evde yaşamaktan, bütün eşyalarının düzenli bir şekilde yıkanmış ve ütülenmiş şekilde hazır olmasından, önlerine hazır ve lezzetli yemekler konmasından, aradıkları her şeyi yerli yerinde bulabilmekten memnuniyet duyarlar. Herkes evin hanımından bu organizasyonu sağlamasını bekler. Fakat kimse kendini paralarcasına hizmet eden bu kişiye ne teşekkür eder, ne de bu kişiyi takdir eder. Çünkü bu işleri görmek evin hanımının vazifesidir. Maalesef ki toplumumuzun ev düzeni konusuna bakış açısı bu şekildedir. Ama kimse bu hanıma ne kadar yorulduğunu ya da yardıma ihtiyacı olup olmadığını sormaz. Özellikle İzmir'de yaşayan ve özgürlüğüne düşkün olduğu için çalışma hayatından vazgeçmeyen bayanlara bu konuda destek olabilecek tek kişi İzmir gündelik kadın temizlikçi ve bu hizmeti sağlayan bir firmadır.

Temizlik firmaları genellikle ekipler halinde ve rutin temizlik işleri sunmaktadır. Haftalık, 15 günde bir ya da aylık olarak hizmet verecek olan bu firmalar, belirlenen günde evinize bir ekip yollayarak temizlik işleriniz konusunda yardımcı olmaktadır. Bunun dışında İzmir gündelik kadın temizlikçi hizmeti sunduğumuz firmamızdan da rahatlıkla bu konuda yardım alabilirsiniz. Personelimiz sizlere bu konuda son derece başarılı hizmet sunacaktır.

Temizlik Konusunda Yardım Almanın Faydaları

Temizlik konusu günümüz de bir insanın tek başına halledebileceği veya altından kalkabileceği bir iş olmamaktadır. İzmir gündelik kadın temizlikçi firması olarak bizler bu konuda bizim gibi hizmet sunan firmalardan yardım almanızı ve bu sayede de birçok faydasını görmenizi öneriyoruz. Temizlik konusunda yardım almanın genel olarak faydaları şu şekildedir;

• Sizlerin yaptığı temizliğe göre daha etkili ve profesyonel bir şekilde bu işlemi tamamlayacağından, yapılan temizlik çok daha iyi ve sağlıklı olacaktır.

• Temizliğe mesai harcamayacağınızdan kendinize, ailenize veya işlerinize çok daha fazla vaktiniz kalacak ve bu da yaşam kalitenizin artmasını sağlayacaktır.

• Sağlık açısından yorulmayacağınızdan fiziksel sorunlar yaşamanızın önüne geçilecektir.

İzmir Sağlıklı Temizlik

Temizlik hizmetleri her daim bayanların ihtiyaç duyduğu, destek almaktan mutluluk duyduğu bir hizmettir. İşlerini kolaylaştırdığı için birçok bayan sıklıkla temizlik hizmetleri sağlayan firmalara ya da kişilere başvurmaktadır. Firmalar çoğunlukla işin ehli profesyonel ekipler ile hizmet vermekte, profesyonel ürünler kullanmakta ve en kısa süre içerisinde, en uygun maliyetle temizlik işlerini yerine getirmektedir. İzmir için konuşacak olursak, İzmir sağlıklı temizlik dediğimizde, birçok işte olduğu gibi sağlıklı hizmet sunulması yani amaca uygun ve doğru temizlik yapılması anlaşılmaktadır. Temizlikte amaca uygunluk dediğimiz şey, evin hanımı olarak sizin ve ailenizin temizlik sıfatından ne anladığınız ve personelden ne beklediğiniz ile alakalıdır. Beklentilerinizi doğru şekilde ortaya koyabilir ve uygulanabilir şeyler istediğiniz takdirde, temizlik konusunda yardımcı olacak personel ya da personeller sizi kırmaz, isteklerinize saygı duyar ve yerine getirmek için çaba sarf ederler.

İzmir sağlıklı temizlik denildiği zaman profesyonel anlamda anlaşılması gereken, sağlık ve hijyen koşullarına uygun temizliktir. Bu temizlikte kimyasal ürünler ile yapılan ve buram buram deterjan kokusu ile sonlandırılan bir temizlik yerine, bitkisel ve organik ürünlerin kullanıldığı, hatta buhar ile yapılan temizlik olmalıdır. Özellikle çocuk ve bebek gibi sizin için oldukça önemli ve hassasiyet gerektiren kişilerin varlığı, evcil hayvan, hasta, yaşlı, astım hastası, alerji problemi olan kişilerin varlığı da, sağlıklı temizlik hizmetine olan ihtiyacın artmasına neden olmuştur.

Sağlıklı Temizliğin Koşulları Nelerdir?

Temizlik konusunda en etkili ve sağlıklı temizlik hizmetini almak hiç kolay olmamakta ve her firmada bunu sağlayamamaktadır. Tabi bizim gibi İzmir sağlıklı temizlik hizmeti sunan bir firma için bu hiçte zor olmamaktadır. Bu hizmeti sağlamanın bazı koşulları bulunmaktadır.

• Öncelikle bunu başarabilmenin en önemli yolu bu konuda deneyimli ve başarılı personeller ile bu hizmeti vermektir.

• Kullanılan malzemenin, özellikle temizlik malzemelerinin kaliteli olması bir diğer önemli koşul olmaktadır.

• Temizlik hizmeti için son teknoloji etkili cihazlar tercih etmek de bir diğer koşul olmaktadır.

• Son olarak en sağlıklı ve en etkili temizliği sağlayabilmenin en önemli yolu, işini seven ve bu konuda yaptığı işe önem veren bir firma ile çalışmaktır.

Birçok şehirde olduğu gibi İzmir’de de altyapı sorunları yaşanmakta ve özellikle denize yakın bölgelerde zaman zaman deniz seviyesinin yükselmesi ve yağmur gibi nedenlerle su baskınları ya da giderlerden kaynaklı su taşmaları meydana gelebilmektedir. Birçok iş yerinde olduğu gibi özellikle zemin katlarda bulunan evler için de geçerli olan bu taşkınlar, ev hanımlarının korkulu rüyasıdır. Dışarıdan gelebilecek ya da çatı akıntılarından oluşabilecek yağmur sularının haricinde, özellikle su seviyelerinin yükselmesi ile lavabolar ve tuvaletlerden de su taşmaları yaşanabilmekte ve hem pislik hem de mikrop açısından yağmur suyundan çok daha tehlikeli olmaktadır. Bu taşmalar yağlı yiyecek artıkları ya dalogardan gelen kanalizasyon suyuyla birlikte olduğundan, beraberinde büyük bir pislik ve mikrop taşımaktadır. Bu şekildeki taşkınlarda eşyalar büyük hasar görmekte, ev halkı için büyük bir sağlık sorunu oluşmakta ve temizlik işlemleri büyük bir hassasiyet gerektirmektedir. Ama temizlik işine girişmeden önce yapılacak en önemli şey, İzmir su çekim şirketi bularak tıkalı giderleri açtırmaktır.

Ev içerisinde bulunan birçok ürün bu pis su ile temas edeceği için, evin içerisinde kötü bir koku, eşyalarda lekelenmeler ve insana temasının büyük sağlık sorunlarına neden olabileceği problemler yaşanmaktadır. Böyle durumlar da bir ev hanımı için hayattan soğumaya neden olsa da, evini ve eşyalarını temizleyerek yaşam alanını kullanmaya devam etmek gerektiğinden, bu temizliği nasıl yapılabileceği konusunu kara kara düşünmektedir. Böyle durumlar için yapılacak ilk müdahale, İzmir su çekim şirketi firmamıza ulaşarak yardım istemektir.

Su Çekim İşlemine Hangi Durumlarda İhtiyaç Duyulmaktadır?

İzmir su çekim şirketi olarak sizlere aşağıdaki durumlarda hizmet vermekteyiz. Bu durumlar da mutlaka su çekim işlemi yapılmalı ve ancak bu şekilde ortaya çıkan sorunlar ortadan kalkmaktadır.

• Olası bir doğal felaket sonrası evler de meydana gelecek olan su baskınlarında

• Evlerin kendi tesisat sistemlerinde oluşan arızalardan kaynaklı olarak ortaya çıkan su baskınlarında

• Aşırı yağış ve buna bağlı olarak şehrin alt yapı eksikliği ve tüm bu durumların birleşmesi ile ortaya çıkan su baskınlarından kaynaklı olarak evlerin ve iş yerlerinin zarar görmesi

İzmir Temizlik Firması

Temizlik firmaları bilindiği üzere her türlü mekânda gerekli olan temizlik işleminin yapılmasını sağlayan, önemli kişiler arasında yer almaktadır. Sizlere en etkili ve en iyi temizlik hizmeti sunan bir İzmir temizlik firması olarak bu konuda sizlere faydalı olmaktan son derece memnuniyet duymaktayız. Evinizin veya işyerinizin temizliği konusunda zor durumda iseniz ve bu konuyu olabildiğince yorulmadan ve zahmete girmeden halledebilmek istiyorsanız tek yapmanız gereken bizler ile irtibata geçmek olacaktır. Bizler ile irtibata geçtiğiniz de sizlere en kısa sürede hizmet vermek için firma olarak hazırda beklemekteyiz.

Bir temizlik firması ile daha önce çalışmadınız veya daha önce böyle bir hizmet veren firmadan yardım almadıysanız ve çok iyi bilgili olmadığınız bir konu ise sizlere bu konuda yardımcı olabiliriz. Birçok insan temizlik firmalarının tam olarak ne işe yaradığı ve sunmuş olduğu hizmetler neticesinde nasıl faydalar sağladığını bilmemektedir. İzmir temizlik firması olarak sizlere şunu söyleyebiliriz ki iyi bir temizlik firmasının sizlere sağlayabileceği birçok fayda bulunmaktadır. Bu faydalar sayesinde, hizmete ödemiş olduğunuz ücretin karşılığını fazlası ile almış olursunuz.

Temizlik Firmalarının Görevleri Nelerdir?

Temizlik firmaları genel anlamda sizlere temizlik konusunda hizmet veren kişiler olmaktadır. Bizler de İzmir temizlik firması olmaktayız ve sizlere bu konuda son derece etkili bir hizmet vermekteyiz. Sizlere genel olarak görevlerimizden ve bizlerden talep edeceğiniz hizmetlerden bahsedecek olursak. Şöyle ki;

• Öncelikle sizlerin talepleri doğrultusunda evlerinize gelen personeller istediğiniz alanlar da en iyi şekilde temizlik hizmeti sağlamak.

• Zamanında ve hızlı bir şekilde hizmet vermek ve aynı zamanda da bunu en iyi şekilde yapabilmektir.

• Temizlik hizmeti sağlarken, herhangi bir şekilde eşyalarınızın ve evinizin zarar görmesini engellemek ve sizlere herhangi bir mağduriyet yaşatmamaya çalışmaktır.

Tüm bu görevleri başarılı bir şekilde yerine getirebilecek nadir temizlik firmaları arasında bulunmaktayız. Bu konuda bizlerden yardım almak ve hizmetlerimizden faydalanmak için hemen bilere ulaşın ve sizlere bu konuda sunduğumuz profesyonel temizlik hizmetlerinden faydalanarak sizler de etkili temizliği keyfini çıkarın.

İzmir Uygun Fiyatlı Temizlikçi

Ticaretin gereği olarak her türlü işte, firmalar ve kişiler farklı fiyat politikaları izleyebilmektedir. Bu nedenledir ki aynı amaca hizmet eden ürünlerin birçoğu farklı fiyatlara satılmaktadır. Aynı şekilde, hizmet sektöründe de aynı iş için farklı kişiler ya da farklı firmalar tarafından farklı farklı fiyatlar ortaya konulabilmektedir. Özellikle hizmet sektörü için, verilecek hizmetin kalitesi, içeriği, bu hizmet için sağlanacak ekipman, kullanılacak ürün, hizmeti sağlayacak kişi özellikleri ve sayısı gibi birçok etken fiyatlar konusunu belirleyebilmektedir. O nedenle profesyonel anlamda hizmet almak istediğiniz firmalar arasında içerik ve kalite bakımından kıyaslama yaparken, muhakkak fiyat konusunu da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. İzmir uygun fiyatlı temizlikçi arıyorsanız bu konuda firma olarak sizlere yardımcı olabilmekteyiz.

İşe temizlik hizmeti açısından bakacak olursak, birçok bayan bu sıkıntılı durumdan kurtulmak adına bu hizmeti sağlayacak kişiye büyük meblağlar ödemeyi göze alabilmektedir. Diğer yandan, piyasa şartları, ailelerin ortalama ekonomik durumları, aylık masraflar ve eşlerin ‘ne gerek var, sen yapıyorsun ya’ gibi sözleri nedeniyle birçok bayan bu hizmeti uygun fiyata almaya istemektedir. Buraya harcayacağı tutarları kişisel ihtiyaçları, çocuğunun ihtiyaçları, evinin ihtiyaçları ya da gezmek veya eğlenceye harcamayı tercih etmektedir. İşte bu nedenle İzmir uygun fiyatlı temizlikçi arayışı, İzmirli bayanlar için büyük öneme sahiptir. Bu hizmet ne kadar uygun fiyatla sağlanabilir ise, talepte o kadar fazla olacak ve iş imkânı da bu oranda artacaktır.

Temizlik Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Temizlik konusunda alacağınız hizmetin hem en iyi şekilde olmasını hem de uygun fiyatlı olmasını istemeniz son derece doğal olmaktadır. Bizler de firma olarak sizlere İzmir uygun fiyatlı temizlikçi fırsatı sunmaktayız. Temizlik fiyatlarını etkileyen bazı faktörler bulunmaktadır. Bu faktörler şöyle olmaktadır.

• Temizlikte kullanılan ürünlerin ve cihazların kalitesi

• Temizleme işlemi yapılacak olan mekânların büyüklüğü ve kirlilik oranı

• Temizlik hizmetinin ne kadar sürede tamamlanmasının istendiği ve buna uygun olarak kaç personelin görev alacağı

• Temizlik esnasında ekstra olarak temizlenmesinin istendiği alanlar var ise son olarak bu durum fiyatının belirlenmesini sağlamaktadır.

İzmir Yanmış Ev Temizliği

Yangın, ev ve yaşam alanlarında genellikle elektrik tesisatlarındaki arıza ya da kazalardan kaynaklı olarak yaşanabilmekte olan bir felakettir. Daha birçok nedeni olabileceği gibi, gerçekleşme şekli ya da nedeni ne olursa olsun büyük bir facia, büyük bir kayıptır. Çoğu zaman mal kaybına neden olabilen yangınlar, zaman zaman maalesef ki can kayıplarına da sebebiyet verebilmektedir. Düşünün ki böyle bir felaketle karşı karşıya kaldınız. İşte bu anda, yaşanan felaket sonrası hasarı en aza indirmek amacıyla, İzmir yanmış ev temizliği konusunda bilgi ya da destek edinerek, bu zor günleri nasıl atlatacağınıza, evinizi nasıl eski haline getirebileceğinize bakmalısınız. Profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyarsanız, ev, ofis, depo, fabrika gibi alanların yaşadığınız felaket sonrası gerçekleştirilecek temizlik hizmetleri için bizlere başvurabilirsiniz.

Yangın sonrası temizliği hassas bir işçilik ve ekipman gerektirmektedir. Bireysel olarak yangın sonrası temizliği yapmak oldukça güç olacağı için alanında uzman ekipler tarafından yapılması gerekmektedir. Yangın esnasında oluşan zehirli gaz kalıntılarından etkilenmemek için ekiplerin özel olarak tasarlanmış maske ve eldivenleri kullanması gerekmektedir. Yangın sonrası temizliğe ihtiyaç duyduğunuz anlarda, sizlere temizlik ve destek sağlamak amacıyla İzmir yanmış ev temizliği hizmeti veren bir firma olarak her zaman yanınızdayız. Yangın sonrası oluşan is ve kirleri uzman kadromuz ve son teknoloji ozonlama yöntemi ile ortadan kaldırmaktayız.

Yangın Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

İzmir yanmış ev temizliği firmamız bu konuda son derece profesyonel ve etkili temizlik hizmetleri sunmaktadır. Bunu yaparken şu işlem adımlarını takip etmekteyiz.

• Öncelikle mekânın havalandırılmasını sağlıyoruz ve ortaya çıkan kötü atmosferin dağılmasını sağlıyoruz.

• Evde hasar gören ve kullanılamayacak durumda olan eşyalar çıkarılır ve kalan eşyaların da kurtarılması sağlanır.

• Daha sonra evde bulunan tüm eşyalar, duvarlar, pencereler iyi bir şekilde dezenfekte edilir ve eskisinden çok daha iyi bir hale getirilir.

• Son olarak mekanın genelinde derinlemesine ve etkili bir şekilde temizlik işlemi gerçekleştirilir. Tüm bu işlemlerden sonra eviniz veya işyeriniz eskisinden çok daha iyi bir hale gelir ve felaketin tüm izlerinden kurtulmuş olursunuz.

Tercih ettiğiniz temizlik şirketleri %100 memnuniyet garantisiyle çalışma prensibine sahip olmalıdır. Tüm temizlik hizmetinizini eksiksiz yerine getirmek için her türlü malzeme ve ekipmana sahip olmalıdır. Sadece ev temizliği işyeri temizliginle kısıtlı kalmadan her türlü mekan için 7/24 ulasabileceginiz ve yardım alabileceğiniz profosyonelyonellige sahip olmalıdır. Rutin ev temizlikleriniz için ayrı tadilatli ev temizlikleriniz için ayrı temizlik firması aramaniza gerek kalmadan tek bir numarayla ulasabileceginiz fakat her türlü temizlik hizmetini alabileceğiniz tek profosyonel temizlik firması olan Egem Temizlik Şirketi sizlere görülmemiş hijyen sağlıyor.

Temizlikte Egem 🔴Temizlik Hizmetlerinden yardım almadiysaniz detaylı hijyene sahip sayilmazsiniz.... Egem Temizlik Hizmetleri yangın temizliği hizmeti su baskını temizliği fabrika temizliği Dış cephe cam temizliği Otel temizliği site temizliği AVM temizliği Plaza temizliği Ofis temizliği restaurant temizliği Villa temizliği havuz temizliği gibi her türlü temizlik hizmetini gerçekleştirmektedir.

Güvenle anahtarını teslim eden daimi müsterilerimiz tarafından Yılın en çok tercih edilen temizlik firması olmamızın en önemli unsuru da budur. . Ev temizliklerini istediğiniz zaman diliminde tercih edebilirsiniz. Haftalık ev temizliği, aylık ev temizliği gibi. Temizlik şirketimizi tercih ettiğinizde adresinizi vermeniz yeterlidir. Tüm temizlik malzemeleri firmamıza aittir. Tek temizlik ürünü ile ev temizliginiz asla hijyenik olmaz . Temizlik firmamız çalışanları her yere ayrı ve en uygun temizlik ürünlerinin kullanılması konusunda bilgi sahibidir..

Profosyonel Temizlik Firmasını diğer temizlik şirketlerinden ayıran bir çok özellik vardır. İzmir'de profosyonel temizlik firması olarak sadece belirli yakınlıkda olana semtlere değil İzmir e bağlı tüm ilçe , köy, belde, mahalle ve semtlerine temizlik hizmeti vermekteyiz. Tadilat dekorasyon temizliği, yangın temizliği, Su baskını temizliği dahil her türlü temizlik hizmetini kusursuzca gercekleştirmekteyiz..

Pratik ev temizliği nasıl yapilir , ev temizliğinde püf noktaları, doğal temizlik ürünleri nasıl yapılır gibi temizlikle alakali bir çok soru sorulur . Saatlerce uğraşıp tüm enerjinizi harcadığınız ev temizliginiz gözünüze temiz görünsede ne kadar hijyenik hiç düşündünüz mü? Profosyonel anlamda temizlik hicde ezbere bir iş değildir.

👉Duvarlarda , koltuklarinizda hatta yataklarinizda oluşan ve çoğalan bakterilerin %99 nun kendi imkanlarinizla yaptığınız temizlik sonrasında oluştuğunu biliyormuydunuz?

Sizlere bir çok ilçede servis imkanı sağlıyoruz. Hadi gelin bu servis bölgeleri nereleriymiş yan tarafta bulunan kategorilerden birlikte bakalım.

👉Duvarlarda , koltuklarinizda hatta yataklarinizda oluşan ve çoğalan bakterilerin %99 nun kendi imkanlarinizla yaptığınız temizlik sonrasında oluştuğunu biliyormuydunuz?

👉 Titizlik Önemli

Mutfak ve banyo temizliği bir evde en çok özen gösterilen yerdir. www.izmirdetemizliksirketi.com adresinden bu firmanın işlerin baktığınızda yeterli hassasiyeti gösterdiklerini göreceksiniz. Mutfağınızdan başlayarak dolap içlerine, fayanslara, salona, oturma odanıza, yatak odanıza kadar tek bir toz zerreciği bırakmadan bütün inatçı lekeleri çıkararak temizliyorlar.Temizlik sonrası kendinizi yepyeni bir evdeymiş gibi hissedeceksiniz. Her odanın kapısının açtığınızda mis gibi bir koku sizi karşılıyor olacak. Gönül rahatlığı ile eşyalarınızı kullanacaksınız. Ayrıca uzman ekip temizlik bitikten sonra sizden onay almadan kesinlikle evi terk etmiyor.İzmir ev temizlik şirketi diğer firmalara kıyasla verdiği hizmetler ile ipi en önde göğüslemektedir. Evin her detayını temizliyorlar.

Çeşme Ev Temizliği

Evlerinizin, yazlıklarınızın, villalarınızın temizliği bizlere emanet. Evinize geldiğinizde tertemiz olmuş bir ortamla karşılaşmak ve zamanınızı yalnızca sevdiklerinize ayırmak istemez misiniz? O halde hemen bizleri arayın. Bizler kim miyiz? Çeşme ev temizliği firmaları arasında en sık tercih edilen öncü kuruluşlardan biriyiz. Üstelik yıllara dayanan bir tecrübemiz ve her eve uygun bir temizlik hizmetimiz bulunuyor.

Temizlik öncesi evinizin kontrolünü sağlar ve daha iyi nasıl hizmet verebileceğimizi planlarız. Fayanslarınız, mermerleriniz, ahşaplarınız ilk günkü gibi olacak. Koltuk ve halılarınız ise temizlik ekipmanlarımız ile yerinde temizleniyor. Çeşme ev temizliği firmalarının hiçbirinde olmayan teknolojik teçhizatlara sahibiz. İnşaat sonrası temizlik hizmeti de veren firmamız, evlerinizin her köşesinin tertemiz olmasını sağlıyor.

Çeşme Ofis Temizliği

Ofis mobilyalarınız, zemin, tuvaletler, elektronik eşyalar zamanla kirlenir. Eğer rutin temizlik yapılmaz ise bu kir sağlığa zarar verecek boyutlara ulaşır. Çünkü ofisler ayakkabı ile girilen, toplu yaşam alanlarıdır. Hemen Çeşme ofis temizliği firmamızı arayın ve gerçek hijyen hizmeti almanın farkını yaşayın. Ofisinizdeki her köşe ayrıntılı olarak temizleniyor ev çalışanlarınız için sağlıklı bir ortam bırakılıyor.

Ofis gibi toplu yaşam alanlarında mikroplar ve bakteriler daha çok barınız. Çalışan ve müşteri memnuniyeti için, ofislerinizin sıklıkla temizlenmesi gerekir. Çeşme ofis temizliği firması olarak, zemin, tuvalet ve mobilya temizliği sağlıyoruz. Ayrıca camlarınızın temizliği için de yeterli ekipmana sahibiz. Çalışan güvenliğimizi sağladıktan sonra camlarınız iç ve dış taraftan silinir.