EV TEMİZLİK HİZMETLERİ

İzmir Kiracı Sonrası Ev Temizliği

Bir ev sahibi olarak bu ev için belirli miktarda harcama yapıp, belki de bu harcamayı hayatımızın bazı alanlarından kısarak sağlamakta olduğumuzdan, edindiğimiz ev bizim için çok önemli bir hal alır. Bu eve hasar görmemesi için büyük bir özen gösterir, her türlü bakımını yaptırır ve gözümüzden bile sakınırız. Eğer bu evde kendimiz oturacaksak herhangi bir sıkıntı yaşamadan zevkini çıkarmaya bakarız. Fakat evi yatırım amaçlı aldık ve kiraya veriyor isek, kiracının bizim kadar hassas davranıp davranmayacağını merak eder, bu nedenle kiracı seçerken ince eleyip sık dokuruz. Özellikle çocuk ya da evcil hayvan bulunan evlerde, evin hasar görmesi büyük bir olasılıktır. Bu nedenle İzmir kiracı sonrası ev temizliği hizmetleri adı altında bir temizlik türü ortaya çıkmış ve ev sahipleri tarafından kiracı evi boşalttıktan sonra, evi yeni kiracı adaylarına sunmadan önce uygulanan ve evin görselini arttıran bir hizmettir.

İçinde yaşam sürülen alanlarda, özellikle kalabalık ailelerin bulunduğu ya da çocuk veya evcil hayvan bulunan evlerde, parkelerin zarar görmesi, süpürgeliklerin kalabilmesi, elektrik düğmelerinin bozulması, sifon bozulması, musluk bozulması, duvarlarda resim çizilmiş olması gibi gibi birçok aksilik ve sorun ortaya çıkabilmektedir. Eğer bir ev sahibi olarak yeni kiracıya evi koruyup kollaması yönünde telkinlerde bulunacak ve güzel fiyatlara evimizi kiralamak yoluna gideceksek, öncelikli olarak evin elden geçmesi gereken tadilatlarının yapılması lazımdır. Bunun dışında İzmir kiracı sonrası ev temizliği hizmeti veren firmamızdan destek alarak, ev içerisinde dip bucak bir temizlik yapılması, camlardan avizelere kadar silinmesi, lavaboların klozetlerin yıkanmasını sağlayabilirsiniz.

Temizleme İşlemi Yapılan Evin Farkı

İzmir kiracı sonrası ev temizliği firması olarak eviniz de kiracıların çıkmasından sonra yapılacak olan temizliğin sizlere büyük getirileri olduğunu söyleyebiliriz. Bunlar;

• Eviniz de oluşan hasarların daha kolay tespiti sağlanır ve daha büyük sorunlara yol açmadan halledilir.

• Ev temiz ve iyi görüneceğinden daha kolay yeni kiracı bulmanız sağlanır.

• Yeni kiracıya evi son derece iyi ve temiz bir şekilde teslim ettiğinizden, karşı taraftan da aynı şekilde tekrar evi boşalttığında temiz bir şekilde teslim almayı isteme hakkınız doğar.

İzmir Boş Ev Temizliği

Temizlik firmaları olarak bizler için bir evin eşyalı ya da eşyasız olması, sunmuş olduğumuz temizliğin kalitesi açısından fark etmemektedir. İzmir boş ev temizliği şirketi olarak sizlere en etkili şekilde bu hizmeti sunabilmekteyiz. Boş ev temizliği hizmetinden genellikle yeni ev alanlar veya herhangi bir adrese yeni taşınan insanlar faydalanmakta ve son derece de memnun kalmaktadır. Özellikle ev yeni yapı ve inşaattan çıkma ise bu evin temizliği konusu son derece zor ve uğraştırıcı olabilmektedir.

İnşaat kiri olmasa da daha önce başka birinin yaşamış olduğu bir evi temizlemek son derece zor ve birçok insanın yapmak istemediği bir şey olmaktadır. Durum böyle olunca da bu konuda firmalardan destek almak neredeyse mecburi hale gelmiş ve aslında temizlik konusun da en iyisi olmuştur. İzmir boş ev temizliği şirketi olarak bizler sizlere bu konuda son derece başarılı bir şekilde yardımcı olabilmekteyiz. Boş ev temizliği nasıl gerçekleşir ve eşyalı ev temizliğinden bir farkı var mı bunlardan bahsedecek olursak.

Boş Ev Temizliği Nasıl Yapılır ?

Boş ev temizliğinin en önemli farkı eşyalı evlere oranlar personellerin daha rahat hareket edebilmesi ve bu konuda biraz daha avantajlı olabilmeleridir. Bunun dışında İzmir boş ev temizliği şirketi hizmeti veren bizler için fark eden ekstra bir durum olmamaktadır. Boş ev temizliğinin nasıl gerçekleştiğinden bahsedecek olursak.

• Öncelikle evin öncesinde zemininde veya duvarlarında hasar olup olmadığı tespit edilir ve bu doğrultuda gerekli onarım yapılarak temizliğe başlanır.

• Temizliğe mutfaktan ve dolap içlerinden başlanır ve özellikle mutfak lavabo ve tuvaletler de ekstra özenli temizlik sağlanır. Birçok kişi bu konuda son derece hassastır ve özellikle bu bölgelerin etkili olarak temizlenmesini istemektedir. Bizler de bu konuda en az onlar kadar hassas davranarak özellikle bu bölgeler de etkili temizlik sağlamaktayız.

• Boş ev temizliğin de eşya olmadığında dolayı işler çok daha kolay ilerler ve çok daha hızlı sonuçlanır bu açıdan aslında hem ev sahipleri hem bizim gibi firmalar için bir avantaj olmaktadır.

İzmir Eşyalı Ev Temizleme

Ev temizliği yaşam sürülen ya da yaşama hazırlanan her ev için son derece önemli ve yerine getirilmesi gereken bir uygulamadır. Çünkü içerisinde hayat sürülen ya da sürülecek olan bu evin temizliği, evde yaşayan kişilerin sağlığı ve huzuru için son derece önemlidir. Bu temizlik işleri neredeyse tüm evlerde bayanlar tarafından gerçekleştirilmekte ve bayanlara iş yükü olarak ciddi sorumluluklar getirmektedir. İster ev hanımı olun ister çalışan bir bayan, ev temizliği konusunda emek ve enerji harcar, yorulursunuz. Bizler firma olarak siz değerli bayanlara kıyamıyoruz. İzmir eşyalı ev temizleme hizmetleriyle sizleri bu yükten kurtaracağız. Günlük işler, çocuk bakımı, hayat şartları, yemek, bulaşık, çamaşır, silip süpürmek ve çalışan bir bayansınız bir de üzerine iş temposu bindiğinde, gerçekten çok yorulursunuz.

Özellikle İzmir gibi büyük şehirlerde bayanların birçoğu çalışmakta ve hem iş hayatını hem ev hayatını birlikte sürdürebilmeye çalışmaktadır. Bu gibi durumlarda özellikle bu yoğun tempoya ayak uyduramayan, yorulan, sıkılan, koşuşturmaktan bıkan bayanların çoğu sıklıkla ev temizliği konusunda destek almaktadır. Birçok temizlik firması inşaat temizliği, yangın temizliği, boş ev temizliği gibi hizmetlerin yanı sıra eşyalı ev temizleme konusunda da hizmet sunmaktadır. İzmir eşyalı ev temizleme adı altında yapacağınız araştırmalarda, İzmir'de çalışan ve temizlik konusunda desteğe ihtiyacı olan bayanlar için yardımcı olabilecek firmalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ev Temizlemekten Bıkanlar için Öneriler

İzmir eşyalı ev temizleme firması olarak temizlik konusunda daha az vakit harcamanız ve daha az yorulmanız için bazı tavsiyelerimiz bulunmaktadır.

• Öncelikle ev temizlemekten hoşlanmıyorsanız ki, birçok kişi bu durumdan nefret etmektedir. Evet, temizlik yapmaktan hoşlanmıyorsanız öncelikle kirlenmeye neden olan faktörleri ortadan kaldırmanız gerekmektedir.

• Temizlik firmalarının hizmet verirken şikayet ettiği en önemli unsur, evlerin fazla eşyalar ile dolu olması ve bu nedenle de personellerin rahat edememesidir. Bu yüzden evleriniz de olabildiğince az eşya bulundurmaya özen gösterin.

• Son olarak eğer yorulmadan ve zaman kaybetmeden temizlik işlemlerinizin hemen bitmesini istiyorsanız da bizim gibi işinde son derece iyi ve profesyonel firmaları seçerek, bizler ile çalışmaya özen gösterin.

EV TEMİZLİĞİ İZMİR

Ev Temizliği İzmir'de özellikle ev temizliği aşamasında çok tercih edilen bir temizlik koludur. Eşyasız ev temizliği konusunda güvenli ve hızlı temizlik şirketleri EGEM TEMİZLİK, en uygun fiyatları sizlere sunmaya devam etmektedir. EGEM temizlik şirketleri iZMİR iline ait tüm bölgelerin temizlik firmaları arasında en çok tecrübe ve en uygun fiyatları sunan firma olmayı 30 yılı aşkın süreyle verdiği hizmete bağlamaktadır. 0232 362 0 100 numaralı çağrı merkezi aranarak keşif teklif talebinde bulunabilirsiniz. İzmir ev temizliği konusunda temizlik konusunda uzman personelleri her gün belirlenen rotalara zamanında ve kolektif bir biçimde temizlik hizmeti ulaştırılmaktadır.

İZMİR EV TEMİZLİĞİ

Mutfak temizliği, Banyo temizliği hijyen açısından en önemli yerlerdir. Orda bulunan mikroplar evinizin her köşesini sarar.Kendi imkanlariniz ile yaptığınız temizlik malesef yüzeysel olarak temiz görünür ama dezenfekte değildir. Temizlik Firmaları sağlık bakanlığı testinden geçmiş temizlik ürünleri ve makineleri ile gözünüzün görmediği tüm bakterileri ortadan kaldırır.

PROFOSYONEL EV TEMİZLİĞİ

Temizlik firması olarak size bu hizmeti yazlık evleriniz, isyerleriniz, ofisleriniz, dukkanlarınız içinde sunuyoruz. Bir çok ilçelerde Otel temizliği, restaurant temizliği, cafe bar temizliği hizmeti yapmış bulunmaktayız. Çeşme,Kuşadası, Foça, Çandarlı, Aliağa bu hizmetleri daimi olarak Egem Temizlik Şirketlerinden almıştır.

TEMİZLİK BİZİM İŞİMİZ

İzmir Narlıdere, Güzelbahçe, Balçova semtlerinde AVM temizliği için firmamız tercih edilmektedir. Karabağlar da ise Sağlık Kuruluşları dahil bir çok alanda yüksek dış cephe cam temizliği hizmetini Endüstriyel Dağcılık sistemi ile gerçekleştiren temizlik firmamız bir çok residence içinde tercih edilmektedir.

TEMİZLİK BİZDEN SORULUR

Temizlik denilince akla ev temizliği gelir çünkü en gereklisidir fakat bir çok sektöründe ihtiyaç duyduğu temizlik hizmeti yaşamımızın her alanında bilinçli şekilde yapılmalıdır. İstenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Örneğin bi anda çıkan yangın veya su baskını gibi. Kendi imkanlarinızla yapamiyacağiniz mutlaka profesyonel bir ekibe ihtiyaç duyduğunuzda firmamızı 7/24 arayabilir durumunuzu uzman ekibimize bildirebilirsiniz.

TEMİZLİK DERDİNE SON

İzmir Temizlik Şirketleri sizlerin beklentilerini geri cevirmemek için sürekli gelişmekte ve kendini yenilemektedir. Ayrıca bereber yol aldiğimiz bir çok kişiye de iş fırsatı sunan firmamiz her anlamda İzmirde en iyi temizlik firması dır.Sizde yapmış olduğumuz hizmetler arasından size uygun olanı seçin ve ayrıntıları konuşmak için hemen bizi arayın. İlginize teşekkür eder sağlıklı günler dileriz. .

EV TEMİZLİK ŞİRKETİ

Ev Temizliği , ni tamamen dezenfekte yöntemle tüm Temizlik hizmetini uzman ekip eşliğinde gerçekleştiriyoruz.Ev temizliğiniz kendi yöntemleriniz ile değil profesyonel ekip eşliğinde özel temizlik ürünleri ile gerçekleştirilir. Yıllardır daimi müşterilerimizin memnuniyeti ile kendini yenileyen firmamız gelişen teknolojiyi Avrupa standartlarının üzerinde kaliteyle takip etmekte ve temizlik hizmetine %100 garanti vermektedir. Ev temizliklerinde beklenen hijyenik olmasıdır.

EV TEMİZLİK FİRMASI

Evinizin dinlenme noktası olan yatak odasının temizliği sadece cam temziligi hali temizliği, mobilyaların temizliği ile bitmez . Yataklarinizda bulunan allerjik reaksiyona yol açan bakteriler ancak endüstriyel vakum makinesiyle derinlemesine yikanmasiyla gider. İzmir Temizlik Şirketi Eğer yatak temizliginizi elle silim ile gerceklestirirseniz tam anlamıyla kuru kalmadigindan istenmeyen rahatsızlıklara sebebiyet verirsiniz. Çünkü nemli ortamlar mikropların çoğalmasına yol açar. Temizlik Şirketi tüm donanıma sahip olmalıdır.

EV HANIMLARI RAHAT ETSİN

Ev Temizliği konusunda sıkıntı yaşayan, çalışan, veya temizliğe vakit ayıramayan hanımlar için biz bu işi, en iyi şekilde hallediyoruz. Tecrübeli personel kadromuz, kaliteli temizlik ürünlerimiz ve gerektiğinde son teknoloji ürünü temizlik makinelerimizle profesyonelce yapıyoruz. Bırakın evinizi, perdenizi, koltuk ve halınızı ,pencere ve camlarınızı biz silelim, yıkama işlemlerini yapalım,temizleyelim size keyfini sürmek kalsın. İzmir başta olmak üzere yakın il ve ilçelere de, profesyonel temizlik hizmeti veriyoruz.

DESTEK ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Ev Temizliği nasıl yapılmalıdır sorusunun cevabını bilmeyenler için temizlik şirketimiz deneyimli kadrosu ile son derece kaliteli temizlik hizmeti vermektedir. Bu tür temizlik işleriniz için firmamızı arayarak zahmetsiz ve oldukça kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda uygun fiyatlı olan hizmetlerimiz aracılığı ile piyasada alabileceğiniz en kaliteli temizlik hizmetlerini uygun fiyata alabilirsiniz. Müşterilerimiz için oldukça kaliteli ve güvenilir olan hizmetlerimiz aracılığı için memnun kalacağınız biçimdeki hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kalitesini hiç düşünmenize gerek kalmadan uygun fiyatlar ile kaliteli ve profesyonel temizlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz

PROFOSYONELİZ

0

KALİTE

0

HİYJENİK

0

UYGUN FİYAT

0

GÜVENİLİR