OFİS TEMİZLİK HİZMETLERİ

OFİS TEMİZLİĞİ İZMİR

Egem Temizliğin, İzmir genelinde profesyonelce sunduğu hizmetlerden birisi de Ofis Temizliği hizmetidir. İzmir’de yılların birikimi ve deneyimine sahip olan izmirdetemizliksirketi.com, temizlik sektörünün birçok dalında olduğu gibi ofis ve işyeri temizliği konusunda uzmandır. 0232 362 0 100 numaralı çağrı merkezi aranarak keşif teklif talebinde bulunabilirsiniz. İzmir ofis temizliği konusunda temizlik konusunda uzman personelleri her gün belirlenen rotalara zamanında ve kolektif bir biçimde temizlik hizmeti ulaştırılmaktadır.

İZMİR OFİS TEMİZLİĞİ

Tecrübemiz ve kalifiye temizlik personelimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi temizlik hizmetini, en uygun koşullarda ve olabilecek en hızlı şekilde sunuyoruz. Firmamız her zaman piyasa koşullarına göre en hesaplı temizlik fiyatları ile İzmir de ofis temizliği hizmeti vermektedir.

PROFOSYONEL OFİS TEMİZLİĞİ

Ofis, mağaza, fabrika, market, pastahane, iletişim marketleri, gıda toptancıları, hırdavat dükkanı gibi tüm işyerleri itina ile temizlenir. Fabrikalarınız, işletme temizliği ihtiyaç duyduğunuz tüm dükkanlarınız için dilerseniz düzenli temizlik hizmetimizden faydalanabilirisiniz.

TEMİZLİK BİZİM İŞİMİZ

Tüm temizlik işlerinizde yeni yasaya göre zorunlu olan günlük işçi sigortası firmamız tarafından yapıldığı için, işveren olarak sizlerin hiçbir yasal yükümlülüğü bulunmamaktadır. İzmir İşyeri Büro Ofis Temizlik Şirketi,Ücret ödemesi herhangi bir anlaşma yapılmamış ise iş bitiminde nakit olarak yapılmaktadır. Kredi kartı ile temizlik bedeli ödemesi yoktur.

TEMİZLİK BİZDEN SORULUR

Temizlik esnasında olası kırılan, bozulan tüm eşyalarınız firmamız garantisinde değildir.Değerli eşyalarınız varsa lütfen temizlikten önce miktarı ve yeri ile ilgili çalışanlarımızı bilgilendiriniz. İş bitiminden sonra yapılan şikayetler geçersiz sayılacaktır.

TEMİZLİK DERDİNE SON

Çalışanlarımız için gerekli iş güvenliği, eldiven, maske, baret, güvenlik halatı gibi ekipmanlar firmamız tarafından özenle takip edilmektedir. İşveren olarak sizin hiç bir yükümlülüğünüz yoktur.İzmir İşyeri Büro Ofis Temizlik Şirketii

OFİS TEMİZLİK ŞİRKETİ

Ofis temizliği işlemi yapılırken, hızla çoğalan çeşitli bakterilere karşı, yüksek etkiye sahip dezenfektanların kullanılması ile ortamın dezenfekte edilmesi sağlanmaktadır. Dezenfeksiyon işlemi ile herhangi bir kirli yüzeyde birikmesi çok kolay olan ve insan sağlığını etkileyen mikropların ortamdan uzaklaştırılması sağlanır.

OFİS TEMİZLİK FİRMASI

Kaliteli temizlik malzemeleri ile ofis temizliği hizmeti veren EGEM temizlik şirketi, ofisinizde çalışanlarınıza hijyenik ve ferah bir ortam sağlanması, personel moralinin yükselmesi ve motivasyonun artmasını hedeflemektedir.

PATRONLAR RAHAT ETSİN

Özellikle yıl sonu temizlik ve sayım sonrası oluşan dökümlerde, depo temizliği gerektiren yerlerde, ürünlerinize zarar vermeden, mağazanızın düzenini bozmadan ihtiyacınız olan temizlik hizmetlerini İzmirde Temizlik şirketi,nden güvenle alabilirsiniz.

DESTEK ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Ofisiniz'in temizlik ihtiyacı nasıl olmuş olabilir camlar,masalar, bilgisayarlarınız mutfak ve bayoların hijyenik bir konuma getirilmesi için Egem temizlik firması olarak çalıştığınız ortamı çalışma ve hijyen ortamını sağlamayı kendimize gorev arz ediyor ve bilgilendiriyoruz.Kalitesini hiç düşünmenize gerek kalmadan uygun fiyatlar ile kaliteli ve profesyonel temizlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz

PROFOSYONELİZ

0

KALİTE

0

HİYJENİK

0

UYGUN FİYAT

0

GÜVENİLİR